image

Proč spolupracovat s námi

10 důvodů proč spolupracovat se Sociální agenturou

1

 Naši klienti nám věří. Proto se vrací zpátky a společně hledáme další cesty spolupráce.

Vrací se k nám více než 90 % našich klientů. Pokud zvažujete využití našich služeb poprvé, znamená to, že se můžete zařadit mezi řadu našich spokojených klientů a zjistit, jak jsou naše služby přátelské, spolehlivé a profesionální.
2

 Naši lektoři a supervizoři nejsou pouze experti ve svém oboru s relevantní praktickou zkušeností v sociálních službách – jsou také nadšení tím, co dělají.

Znamená to, že naši lektoři nejsou pouze lidé, kteří přijdou a lektorují kurz. Nadšení je nakažlivé a účastníky tato energie pohltí – učení je tak snadnější a více propojené s praxí.
3

 Vyzkoušené a osvědčené Know-How.

Ve vzdělávání dospělých působíme již deset let, takže můžeme garantovat osvědčené kurzy, které prošly zkouškou času. To však neznamená, že jsme usnuli na vavřínech. Jsme hrdí na to, že si udržujeme moderní styl myšlení ve všem, co děláme. A výsledek? Dostanete to nejlepší z obou pohledů.
4

 Přizpůsobení se a vytvoření kurzu na míru každému klientovi je pro nás samozřejmostí.

Každá sociální služba je originální a každá vzdělávací potřeba je rozdílná. Pro nás je zásadní rozumět vaší práci a tomu, čeho chcete dosáhnout. Proto je pro nás samozřejmostí přizpůsobit kurz tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. Koncept a obsah kurzu s vámi vždy konzultujeme předem.
5

 Dodržujeme standardy kvality při poskytování vzdělávání.

Drtivá část našich vzdělávacích kurzů je akreditovaná příslušnými ministerstvy a podléhá přísné kontrole ze strany státních institucí popř. spolupracujících organizací. Při poskytování svých služeb dodržujeme interní systém standardů kvality. Jako členové Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR se řídíme „Desaterem kvalitní vzdělávací instituce“
6

 Naši lektoři a supervizoři jsou odborně způsobilí a monitorovaní.

Všichni naši lektoři a supervizoři absolvovali celou řadu akreditovaných kurzů a výcviků. V rámci zajištění dosahování našich přísných standardů pravidelně provádíme monitoring našich spolupracovníků přímo v terénu. Po každém kurzu kontrolujeme hodnotící formuláře a poskytujeme zpětnou vazbu tam, kde je to zapotřebí. Proto si můžete být jistí, že kurz bude na té nejvyšší úrovni.
7

 S námi se zbavíte komplikací.

Náš přátelský tým, který se věnuje zajištění služeb klientů, se postará o to, aby administrace spojená se vzdělávacími kurzy a poradenstvím proběhla hladce a efektivně. Pro vás to znamená, že se můžete plně spolehnout na to, že se postaráme o všechny detaily, a že vám ušetříme čas.
8

 Jste v dobré společnosti.

V rámci své činnosti jsme poskytli služby více než 100 organizacím ať už ve formě kurzu „na klíč“, „otevřeného“ kurzu nebo v rámci poradenství. Máme zkušenosti ve spolupráci s malými i velkými organizacemi.
9

 Zajímáme se.

Je pro nás důležité, aby po každém kurzu, konzultaci či supervizi, jak účastníci, tak organizace viděli a pociťovali přínos v jejich každodenní praxi. Chceme se dostat „pod kůži“ vaší činnosti, abychom společně dosáhli úspěchu.
10

 Garantujeme, že budete spokojeni.

Zaměřujeme se na vaše potřeby a tvrdě pracujeme na tom, abychom vám dodali to, co chcete. Řídíme se desaterem kvalitní vzdělávací instituce.